UBYTOVÁNÍ V PENZIONU G - ŠUMPERK

Vybavení

Každý pokoj Penzionu G je vybaven kuchyňským koutem s lednicí, sprchovým koutem a toaletou, samozřejmostí je SAT a WI-FI připojení. Z pokojů je krásný výhled do parku nebo historického Pavlínina dvora. Snídaně je formou studeného švédského stolu ve snídaňové místnosti. Pokud mají návštěvníci zájem o celou penzi, doporučujeme kavárnu – restauraci D123, která je součástí přilehlého komplexu Domu kultury Šumperk. V přízemí penzionu se nachází věhlasná Galerie Jiřího Jílka, do které mají hosté penzionu vstup zdarma. Pro organizátory školení, workshopů nebo víkendových pobytů je zajímavý G klub s malým pódiem, promítací plochou, malým předsálím a kuchyňkou i sociálním zařízením. Při rodinných nebo firemních akcích zajistíme úpravu prostor dle Vašich požadavků. Penzion má výtah, takže je vhodný i pro hendikepované osoby.

Kapacita penzionu

Kapacita penzionu je 26 lůžek, 12 pokojů, z toho:

  • 4 jednolůžkové pokoje
  • 3 dvoulůžkové pokoje z nichž jeden je bezbariérový
  • 4 třílůžkové pokoje
  • 1 čtyřlůžkový pokoj


Parkování je zajištěno na parkovišti vyhrazeném pro hosty u restaurace Domu kultury Šumperk. Je vzdáleno přibližně 80 metrů od penzionu.

Snídaně jsou podávány v budově penzionu v časech:
pondělí – pátek 6:30 – 9:00 hodin
sobota – neděle 8:00 – 10:00 hodin

Ceník

Slevy:
7=6 při týdenním pobytu získáváte 1 noc zdarma
při dlouhodobém ubytování a pro skupiny individuální slevy dohodou.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.
Děti do 12 let sleva 50%.
Možnost ubytování se psem za poplatek 200 Kč

Ceník:
U nás platíte pouze za obsazená lůžka!

Jednolůžkový pokoj    800 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.300 Kč
Třílůžkový pokoj 1.400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.600 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH a snídaně.

 

Tipy pro maximální využití Penzionu G

Pobytový víkend pro skupiny
V čase, který Vám vyhovuje se ubytujete v příjemných pokojích Penzionu G. Přízemní G klub využijete celodenně k Vašim aktivitám /cvičení jógy, seminář, rodinné i firemní setkání s promítáním, malým koncertem či jiným typem zábavy. Občerstvení v kavárně – restauraci D 123, možnost coffee breaku nebo rautu, který pro Vás zajistíme. Po dohodě si můžete občerstvení připravit i z vlastních zdrojů a využít k tomu předsálí a naši kuchyňku vybavenou nádobím, lednicí i myčkou. Večerní program si zajistíte sami, nebo můžete využít nabídky Disco D 123, programu Domu kultury Šumperk i jiných zařízení v centru města.


Týdenní pobyty v podhůří Jeseníků 
Penzion G je báječným místem pro aktivní lidi v každém věku. Může se stát zázemím pro Vaše hvězdicovité výlety spojené s poznáváním Šumperska. Naše recepční nebo pracovnice šumperského informačního centra Vám je pomohou naplánovat. Krásným příkladem je pro nás skupina německých seniorů, která se k nám každoročně vrací. V Šumperku si celotýdenně užívá tenisové kurty a ve chvílích odpočinku se naši hosté vydávají na procházky a mapují vyhlášené šumperské kavárničky.